Günümüzde İngilizce öğrenmek çok kolaylaştı. Kalın kitaplarla uğraşmadan ve dil kurslarına tomarla para vermeden evde-işte-yolda-her yerde kendi kendinize İngilizce öğrenebilirsiniz. Nasıl mı?

BUSUU

Günde sadece 10 dakikanı ayırarak yeni bir dil konuş

 Busuu ile akıllı telefonlarınızdan, tabletlerden ya da bilgisayarlarınızdan çevrimdışı-çevrimiçi dilediğin her zaman, her yerde İngilizce öğrenebilirsiniz. Üstelik ücretli versiyonunda dil bilgisi üniteleri, resmi sertifikalar, kelime çalıştırıcı, çevrimdışı mod ve sohbet gibi ekstra özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Busuu ile İngilizce’nin yanı sıra İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Japonca, Lehçe, Türkçe, Rusça, Arapça dillerini de çalışabilirsiniz. University of New York’ta yapılan bir araştırmanın sonucu: 22 saatlik BUSUU çalışması = üniversitede 1 dönem dil eğitimi.

Web : https://www.busuu.com/tr
IOS : https://itunes.apple.com/us/app/busuu-learn-languages/id379968583?mt=8
Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.busuu.android.enc&hl=tr

 

English Live

Canlı öğretmenlerle online İngilizce öğrenin

Kendi müfredatını sunan bir başka ücretli kaynak. Busuu’dan bir artısı; gerçek hocalarla ders rezervasyonu yaparak eksik olduğunuzu düşündüğünüz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz yerde ve zamanda.

https://englishlive.ef.com/tr-tr/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ef.core.engage.englishtown&hl=tr

https://itunes.apple.com/us/app/ef-english-live-for-iphone/id961304373?mt=8

 

 

Duolingo

İstediğin yerde, istediğin zaman öğren

Ücretsiz kullanabileceğiniz, İngilizce öğrenmeyi oyun oynamaya dönüştüren bir uygulama. Bağımlılık yapar, doğru yanıtlarla puan kazandırır, zamana karşı yarışırtırır ve seviye atlatır. Denemekte fayda var, üstelik ücretsiz.

https://tr.duolingo.com/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duolingo&hl=tr

https://itunes.apple.com/us/app/duolingo/id570060128?mt=8

Rosetta Stone

Bir diğer ücretli kaynak olan Rosetta Stone ile ister offline isterseniz de online İngilizce öğrenebilirsiniz. 25 yıllık tecrübesiyle ön plana çıkan Rosetta Stone ile ayrıca Arapça, Çin mandalinası), Hollandaca, İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), Filipince (Tagalog), Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Hintçe, İrlandalı, İtalyanca, Japonca, Koreli, Farsça (Farsça), Cila, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), İsveççe, Türk, Vietnamca dillerini de çalışabilirsiniz.

https://www.rosettastone.com

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.rosettastone.mobile.CoursePlayer&hl=tr

https://itunes.apple.com/us/app/rosetta-stone/id435588892?mt=8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir