Dünyayı oyun bahçen yap

Google Haritalar API’leri ile gerçek dünya oyunları oluşturun

Tüm dünyada etkileyici deneyimler yaratın

Oyununuzu oluşturmak için yüz milyonlarca 3D binaya, yola, yere, kafeye ve parka erişin. Dünya haritasına sahibiz, böylece 100 milyondan fazla yer hakkında bilgiler de dahil olmak üzere New York’tan Tokyo’ya yüksek kaliteli verilere güvenebilirsiniz.

Oyunlarınızı tamamen özelleştirin

Yollar, binalar ve parklar, oyun öğelerini kişiselleştirebileceğiniz Unity’de oyun nesnelerine dönüştürülür. Ağaçları, dalgaları olan okyanusları ve şemsiyeleri olan plajları doldurun. Renkleri, dokuları ve nesnelerin boyutlarını, kendi kendinize ait bir oyun oluşturmak için özelleştirin.

Gerçek dünyada zengin ve ilgi çekici oyunlar tasarlayın

Google Haritalar verileriyle oyun oynamak için oyuncu dostu ve uygun yerler bulun. Oyuncularınızı Paris’teki kalabalık bir kafeye veya dayak patikasına götürmek isteyip istemediğinizi düşünerek, oyuncularınızı oyununuz için mantıklı olan gerçek dünyadaki mekanlara götürmenize yardımcı olabiliriz.

Büyürken Google ölçeğine güvenin

Google Haritalar altyapısı ve dünya çapındaki sunucularla çalışmak, daha hızlı yanıt verme süreleri, talep üzerine ölçeklendirme ve oyunlarınızın işe yarayacağı huzur anlamına gelir. Milyonlarca eşzamanlı oyuncu ve trafikteki ani artışlar için küresel olarak kullanılabilir oyunlara güvenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir